ліцензія на провадження освітньої діяльності

ГОЛОВНЕ УПРАВІЛННЯ ОСВТИ І НАКУИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РЕГІОНАЛЬНА ЕКСПЕРТНА РАДА

З ЛІЦЕНЗУВАННЯ ТА АТЕСТАЦІЇ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

(СЕКЦІЯ З ПИТАНЬ ДОШКІЛЬНОЇ, ПОЗАШКІЛЬНОЇ ТА ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ)

ВИСНОВОК

ЩОДО АТЕСТАЦІЇ

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА-САДОК) № 222 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

Регіональна експертна рада з питань ліцензування та атестації навчальних закладів, проаналізувавши протокол самоаналізу, протоколи атестаційної експертизи та акт атестаційної експертизи, висновки обласної експертної комісії про організацію та проведення атестації навчального закладу, зробила такі висновки:

1. Атестаційна експертиза навчального закладу була проведена відповідно до нормативних вимог: наказу Міністерства освіти і науки України від 24.07.2001 №553 "Про затвердження порядку державної атестації загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів", Програми державної атестації загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів у Харківській області.

2. Самоаналіз, атестаційна експертиза в навчальному закладі відбулися без порушень термінів, встановлених перспективним графіком державної атестації навчальних закладів Харківської області та м. Харкова у 2009-2019 роках, який затверджено наказом Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації (від 13.01.2009 №3).

3. Пакет документів, поданий до регіональної експертної ради за повнотою та обсягом відповідає нормативним вимогам. Зауважень до представленого пакету документів немає.

4. За протоколами 1-1 «Матеріально-технічні умови перебування дітей у дошкільному навчальному закладі», 1-2 «Санітарно-гігієнічні умови перебування дітей у дошкільному навчальному закладі», 4-2 «Експертиза якості медичного обслуговування», 4-3 «Харчування дітей» атестаційну експертизу проведено:

начальником господарчої групи УО (1-1);

помічником лікаря - гігієніста з гігієни дітей та підлітків райСЕС,заступником начальника управління освіти-начальником відділу нормативності та якості УО  (1-2);

головним спеціалістом з дошкільної освіти УО, завідувачем відділення гігієни дітей та підлітків райСЕС (4-3).

5. За напрямками експертизи була здійснена оцінка реального стану рівня освітньої діяльності
навчального закладу і результативності навчально-виховного процесу. Наводимо узагальнені дані, отримані в результаті атестаційної експертизи:

Блок 1.

Матеріально-технічні та санітарно-гігієнічні умови, створені в дошкільному навчальному закладі

11,46 - достатній

Протокол 1-1

Матеріально-технічні умови перебування дітей у дошкільному навчальному закладі

180 - достатній

Протокол 1-2

Санітарно-гігієнічні умови перебування дітей у дошкільному навчальному закладі

118-високий

Блок 2.