Освітній процес

Заклад дошкільної освіти № 222  здійснює освітній   процес за  гуманітарним напрямком
     Відповідаючи на вимоги часу, запити суспільства педагогічним колективом Закладу дошкільної освіти № 222  на 2023/2024 навчальний рік поставлено наступні завдання:
1.  Розпочати роботу над організацією трудового виховання в процесі організованої та самостійної предметно-практичної діяльності дітей.
2. Продовжувати роботу щодо формування здоров'язберігаючої компетентності дітей через формування доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя, про основи безпеки життєдіяльності з метою зміцнення та збереження фізичного, соціального і психічного здоров'я кожної дитини.
3. Спрямувати роботу колективу щодо виховання патріотичних почуттів у правовому просторі дитини дошкільного віку.
З метою реалізації вимог  "Базового компоненту дошкільної освіти", програми розвитку дітей   "Дитина від 2 до 7" педагогічний колектив створює необхідні умови для розвитку особистості кожної дитини, проводить цілеспрямовану системну роботу за всіма розділами на основі різних видів діяльності.

Нормативно-правові документи, які регламентують діяльність закладів дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік