Основні напрями діяльності

Дошкільний навчальний заклад здійснює навчально-виховний процес за  гуманітарним напрямком

Відповідаючи на вимоги часу, запити суспільства педагогічним колективом дошкільного навчального закладу на 2017/2018 навчальний рік поставлено наступні завдання:
1.  Розпочати роботу над організацією трудового виховання в процесі організованої та самостійної предметно-практичної діяльності дітей.
2. Продовжувати роботу щодо формування здоров'язберігаючої компетентності дітей через формування доступних знань і уявлень про здоровий спосіб життя, про основи безпеки життєдіяльності з метою зміцнення та збереження фізичного, соціального і психічного здоров'я кожної дитини.
3. Спрямувати роботу колективу щодо виховання патріотичних почуттів у правовому просторі дитини дошкільного віку.

З метою реалізації вимог  "Базового компоненту дошкільної освіти", програма розвитку дітей   "Дитина від 2 до 7" педагогічний колектив створює необхідні умови для розвитку особистості кожної дитини, проводить цілеспрямовану системну роботу за всіма розділами на основі різних видів діяльності.