ЯК ЗРОБИТИ ВІДПОЧИНОК БЕЗПЕЧНИМ

19 черв. 2014
ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ

Шановні батьки!

Знання правил поведінки на воді захистять вас від біди

Ніколи не забувайте про правила безпеки під час відпочинку біля річки та правила поведінки на воді, адже суворе та чітке дотримання цих правил збереже Вам життя та здоров’я!

Купайтеся там, де безпечно! Вода - чудовий засіб оздоровлення організму. Купання дає людині фізичне та моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Але, на жаль, для декого відпочинок біля води закінчується трагедією.

Звертаємося до батьків!

Проведіть бесіди з дітьми, не відпускайте неповнолітніх дітей купатись самих або в компанії однолітків. Головне - самі будьте прикладом правильної поведінки на пляжі. Ваш обов'язок, як батьків: якщо взяли дітей на пляж, уважно стежте за ними, дитина повинна бути постійно у полі зору.

Будьте обережні, бережіть своє життя та життя своїх близьких!