Шевченківсікі дні

25 січ. 2014
Проведення тематичного дня

21.01.2014 в усіх вікових групах були проведені заходи до тематичного дня «Відкрите серце для добра – традиції вивчає дітвора», присвячені святкуванню 200-річчя Т.Г.Шевченка.

У закладі проведено фольклорне свято «Відкрите серце для добра – традиції вивчає дітвора», на якому діти співали пісні, розповідали вірші, присвячені нашій батьківщині, грали у народні ігри.

У групах з дітьми було проведно наступні заняття:

- з дітьми групи раннього віку вихователь Березова І.А. провела заняття на тему  «Розповімо дітям про Т.Г.Шевченка», на якому діти ознайомилися з символами та оберегами нашого народу, виготовили колективну роботу «Зацвіла в долині…»;

- з дітьми старшого дошкільного віку вихователем Кас’ян О.В. проведено заняття «Тарасові шляхи», на якому діти ознайомилися з творчістю Т.Шевченка.