Дистанційна освіта на Класній оцінці

Педагогічний колектив

З малятами в закладі дошкільної освіти  працюють висококваліфіковані педагоги: завідувач, вихователь-методист,вихователі та музичний керівник. Загальна кількість педагогічного колективу становить 5 педагогів, з них 3 педагога мають вищу педагогічну освіту, 2 -  базову вищу педагогічну освіту.
Очолює  заклад дошкільної освіти  завідувач Шашковська Юлія Анатоліівна  має  кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії". В даному закладі працює з 31 березня 2015 року.Стаж роботи 26 років.
Вихователі  закладу дошкільної освіти:
- Кас'ян Оксана Вікторівна,  вихователь-методист, практичний психолог. В даному закладі працює з 2010 року, має повну вищу освіту за спеціальністю "Дошкільна освіта" та кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку. У 2013 році проведено атестацію вихователя, в результаті якої їй  встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії".
- Гайова Вікторія Вікторівна, вихователь дітей старшої групи. В даному закладі працює з 2019 року, має кваліфікацію бакалавра вихователя в дошкільних закладах.
Полтавцева Ірина Валеріївна - керівник музичний, керівник гуртка з художньо-естетичного розвитку, інструктор з фізкультури. В закладі працює з початку 2013/2014 навчального року, має середню спеціальну педагогічну освіту.
Лаврук Аліна Вячеславівна, вихователь дітей молодшого дошкільного віку.  Має повну вищу освіту за спеціальністю "Дошкільна освіта" та кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку.В даному закладі працює з 2020 року.