Здорова дитина - щаслива родина!

26 лист. 2012
Нетрадиційні підходи до фізичного розвитку

Визначаючи одним із пріоритетних напрямів діяльності дошкільного закладу - фізкультурно-оздоровчий, наш колектив спрямовує свою діяльність на покращення фізкультурно-оздоровчої роботи.

Саме тому вихователі нашого закладу намагаються перетворювати одноманітні заняття на заняття-вистави, що дарують дітям радість і приносять користь їхньому фізичному, інтелектуальному розвитку, формуванню міжособистісних стосунків, використовуючи Програму М.Єфименка "Театр фізичного виховання".

Авторська програма "Театр фізичного виховання" М.Єфименка використовується вихователями не тільки на заняттях з фізкультури, але й протягом режимних моментів для реалізації основних ліній розвитку, відповідно до Базової програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі".

Використовуючи технологію фізичного виховання М.Єфименка, в роботі закладу червоною ниткою проходить ідея перетворення одноманітних занять на заняття-вистави, що дарують дітям радість і приносять користь їхньому фізичному, інтелектуальному розвитку, формуванню міжособистісних стосунків.