День української писемності і мови

9 лист. 2012
Проведення Дня української писемності та мови

У дошкільному навчальному закладі № 222 09.11.2012 в усіх вікових групах були проведені заходи до Дня писемності та мови.

Урочисте відкриття Дня української писемності та мови провела керівник музичний Лебедєва І.О. На відкритті були присутні усі педагогічні працівники та вихованці закладу.

У групах було проведно наступні заходи:

- з дітьми групи раннього віку вихователь Березова І.А. провела розучування українських колисанок;

- з дітьми старшого дошкільного віку вихователем Кас’ян О.В. та керівником музичним Лебедєвою І.О. проведено розвагу «Зацвіла в долині…», під час якої діти співали ураїнські пісні, читали вірші українських поетів, пригадували українські народні казки тощо.

Також  діти старшого віку виготовили малюнки  на тему «Зацвіла в долині червона калина» з використанням нетрадиційних видів малювання. Найкращими були роботи Володченко Евеліни, Дуріхіної Яни, Панфьорова Ярослава.

З педагогічними працівниками закладу проведено практичну роботу з написання диктанту українською мовою та перекладу слововсполучень з російської мови на українську.

Батькам вихованців представлено виставку сучасної дитячої української книжки.