Вітаємо з Днем знань!!!

3 вер. 2012
Свято 1 вересня

У дошкільному закладі відбулася розвага, присвячена початку нового 2012/2013 навчального року!

Діти грали, співали, читали вірші, веселилися, розважалися, вітали один одного зі святом Дня знань.

Вітаємо усіх з чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!

Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи, дитячі садки.

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим вихованцям - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Щасти Вам!