Досвід роботи

24 січ. 2012
Узагальнення досвіду роботи

Вихователь групи № 1 Кас'ян Оксана Вікторівна узагальнила досвід роботи на тему "Формування моральної саорегуляції як чинник засвоєння моральних норм дошкільника".
     У даній роботі розглядаються особливості  формування взаємин дітей дошкільного віку, методи виховання взаємодопомоги, досліджуються прийоми педагогічного керівництва взаєминами дітей в різнихвидах їхспільної діяльності — ігрової, продуктивної, трудової, наголошується на необхідність створення в дитячому колективі атмосфери, пройнятої духом доброзичливості і взаємодопомоги, турботливого ставлення дітей одне до одного.
     Робота складена з досвіду роботи вихователя, в якій представлено розробки оптимальних технологій виховання і навчання, нових підходів до змісту пропонованих дошкільникам знань.