12 червня 2020 року пройшло звітування керівника

12 черв. 2020
12.06.2020 року у закладі дошкільної освіти пройшло звітування керівника закладу про свою діяльність за 2019/2020 навчальний рік.

Інформація про  проведення щорічного звітування керівникакомунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 222  Харківської міської ради»

Шашковськоі Юліі Анатоліівнина загальних зборах педагогічного колективу

(за участю представників батьківських комітетів, ради та піклувальної ради ) за 2019 - 2020 навчальний рік

Дата проведення зборів

Пріоритетні напрямки роботи у 2019-2020 н.р.

Рішення загальних зборів про роботу керівника навчального закладу

Пропозиції, висловлені присутніми на загальних зборах щодо поліпшення рівня розвитку навчального закладу у 2020-2021 н.р.

12.06.2020

1. 1. Впродовж навчального року дошкільний заклад був забезпечений кадрами.
  2. 2.Завідувачем та вихователем - методистом здійснюється щоденний контроль з питань організації харчування дітей. Адміністрація сприяє громадському контролю за організацією харчування дітей. .
  3. 3.  Для підвищення рівня організації навчально-виховного процесу ДНЗ , вжиті заходи щодо охоплення навчанням дітей 5-ти річного віку:
  • -  у закладі працює консультативний пункт для батьків діти, яких не відвідують дошкільний навчальний заклад. 4.Практичним психологом надаються консультації для усіх бажаючих;
  • -  проводиться робота щодо організації соціально – морального, мовленнєвого, пізнавального, творчого розвитку дітей.
  1. 5. Завідувачем та вихователем - методистом організовувалась навчально-виховна, методична робота. Були проведені засідання педагогічної ради, педагогічні години, семінари, консультації для педагогічних працівників, тематичні тижні, консультації для батьків, здійснювалося спостереження за навчально-виховним процесом.

Усі педагоги дошкільного закладу систематично працювали над вдосконаленням своєї фахової майстерності, вивчали новинки методичної літератури, нормативних та законодавчих документів. Вихователі приймали активну участь у проведенні семінарів, колективних переглядів, консультацій для вихователів, тематичних тижнів, дитячих конкурсах, виставках дитячих робіт, спортивних та музичних свят і розваг для дітей

1. 6. З метою забезпечення реалізації державної політики в галузі охорони дитинства, запобігання випадкам дитячого травматизму, дотримання порядку повідомлення та обліку нещасних випадків проведено аналіз стану профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності та охорони життя і здоров’я дітей у дошкільному навчальному закладі, який показав, що колективом закладу проводиться певна робота з цього питання.
  2. 7.У відповідності до нормативно-правових документів ведеться документація, навчальний заклад забезпечений нормативно-правовими документами. Своєчасно було видано накази  про організацію роботи з запобігання дитячого травматизму в дошкільному закладі в осінній, зимовий, весняний та літній періоди, про підсумки роботи закладу щодо запобігання дитячого травматизму. Щоквартально проводився аналіз статистичних даних щодо травмування дітей під час навчально-виховного процесу, звіти своєчасно надавались до районного управління освіти. Згідно з графіками проводились інструктажі з працівниками з безпеки життєдіяльності дітей, охорони праці, пожежної безпеки. Упродовж  року розроблено пам’ятки для батьків щодо правил поведінки під час Новорічних та Різдвяних свят та відпусток батьків в літній період, вимог безпеки при проведенні Новорічних свят. Питання безпеки життєдіяльності дітей та запобігання усіх видів дитячого травматизму розглядалися на нарадах при завідувачі, виробничих нарадах.
  1. 8. Колектив закладу працював у тісному контакті з батьками, бо саме сім’я закладає основи культури, уміння спілкуватись, оцінювати свої та чужі вчинки. Під впливом сім’ї діти перебувають з моменту
  1. народження та здобувають інформацію про світ.

Адміністрацією та вихователями садка ведеться постійна планомірна робота по налагодженню співпраці з кожною сім’єю. Проводяться Дні відкритих дверей, батьківські збори, консультації, бесіди, робота закладу висвітлюється в батьківських куточках.

У дошкільному закладі створений Інтернет сайт ДНЗ, завдяки якому

ми маємо можливість спілкуватися з батьками, використовуючи Інтернет, що дуже зручно у наш час. Наш сайт, в першу чергу, адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному і всебічному розвитку своєї дитини.

Ми прагнемо, щоб атмосфера, яка створена в групах і садочку, остаточно переконувала вас батьків, що ваших дітей люблять, на них чекають і хочуть виховувати.

Виходячи з аналізу роботи за навчальний рік, ми плануємо у наступному році більше уваги приділяти профілактиці захворювань дітей, укріпленню здоров’я, загартуванню, фізичному розвитку. А також спрямувати зусилля педагогічного колективу на створення умов для розвитку інноваційної особистості, креативності дитини, активності та самостійності.

1. За підсумками 2019-2020 навчального року визнати діяльність завідувача дошкільного навчального закладу № 222   Шашковської Ю.А. як задовільну.

2. Визнати підсумки діяльності ради закладу за 2019-2020 навчальний рік задовільними.

3. Під час планування роботи дошкільного навчального закладу на 2020-2021 навчальний рік врахувати пропозиції, висловлені батьками дошкільників.

1. Продовжувати роботу щодо виховання у дітей свідомого ставлення до свого здоров’я та  здоров’я оточуючих.

2.Формувати патріотичні почуття дошкільників через пріоритет родинного виховання та зв'язок з традиціями народної педагогіки

3.Організувати відвідування дітьми групових екскурсій по місту, до музеїв тощо 4.Поповнити методичний кабінет дидактичним матеріалом.

5.Забезпечити якісне медичне обслуговування.

6.Продовжити роботу щодо оновлення матеріально-технічної бази  дошкільного закладу.