Нарада при завідувачеві

21 лют. 2020
17.02.2020 року у закладі дошкільної освіти пройшла нарада при завідувачеві.

Порядок денний:

1. Про виконання рішень попередньої наради від 02.01.2020 № 01.

2. Про виконання доручень наради керівників закладів дошкільної освіти усіх типів та форм власності.

3. Про дотримання антикорупційного законодавства та роботу щодо запобігання конфлікту інтересві у закладах освіти.

4. Про підсумки профілактичної роботи з питань запобігання всім видам дитячого травматизму в закладах освіти Київського району у 2020 році та про завдання на 2020 рік.

5. Про організацію харчування, забезпечення продуктами харчування та продовольчою сировиною закладів дошкільної освіти у січні 2020 року.

6. Про підсумки проведення новорічних, різдвяних свят у закладах дошкільної освіти Київського району.

7. Про використання програм у закладах дошкільної освіти.

8. Про аналіз функціонування сайтів закладів дошкільної освіти усіх типів та форм власності.

9. Різне:

9.1. Про перевірку документів щодо здобуття вищої освіти під час прийняття працівників на роботу.

9.2. Про стан роботи зі звернення громадян за підсумками 2019 року та завдання на 2020 рік.

9.3. Про проходження медичних оглядів працівниками закладів дошкільної освіти.

9.4.1. Про терміни подачі заяв для зарахування дітей до першого класу.

9.4.2. Про підготовку та організацію проведення свят випуску до школи.

9.4.3. Про запобігання виникненню підстав для скарг щодо організації освітнього процесу.

9.4.4. Про підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. 9.4.5. Про дотримання вимог пожежної безпеки у закладах дошкільної освіти.