Нарада при завідувачеві

29 лист. 2019
28 листопада 2019 року у закладі дошкільної освіти було проведено нараду при завідувачеві.

Порядок денний:

1.Про виконання доручень наради закладу дошкільної освіти від 24.10.2019.

2.Про забезпечення закладу дошкільної освіти педагогічними кадрами у 2019/2020 навчальному році.

3. Про організацію харчування у закладі дошкільної освіти

4. Про підсумки функціонування сайту закладу дошкільної освіти.

5. про підсумки вивчення стану дотримання нормативних вимог щодо оформлення документів при прийомі (відрахуваннія)  дітей до закладу дошкільної освіти.

6.Різне: 6.1. Про запобігання порушень, що виявлені під час перевірки працівниками Головного Управління Держпраці у Харківській області.

6.2. Про проведення новорічних та різдвяних свят у закладі дошкільної освіти.

Інші питання:

6.3.1.Про нові нормативні документи у галузі дошкільної освіти.

6.3.2. Про запобігання корупції в закладі дошкільної освіти.

6.3.3. Про належне виконання керівником закладу дошкільної освіти посадових інструкцій.

6.3.4. Про відкриття головної ялинки м.Харкова 19.12.2019.

6.3.5. Про організацію роботи закладу дошкільної освіти з учасниками освітнього процесу.

6.3.6. Про утримання власної та прилеглої території у належному стані.

6.3.7. Про проведення профілактичних щеплень.

6.3.8. Про штрафи за перевезення дітей без спеціальних крісел.