Нарада при завідувачеві

24 лист. 2017
23 листопада у закладі дошкільної освіти пройшла нарада при завідувачеві.

Порядок денний.

1. Про виконання рішень попередньої наради.

2. Нормативно-правове забезпечення роботи закладів дошкільної освіти щодо попередження негативних явищ в дитячому середовищі та випадків жорстокого поводження з дітьми.

3. Аналіз споживання енергоносіїв та комунальних послуг за серпень-вересень 2017 у порівнянні з серпнем-вереснем 2016 року.

4. Про організацію роботи з пожежної безпеки у закладах дошкільної освіти.

5. Про підсумки аналізу функціонування сайтів закладів дошкільної освіти Київського району.

6. Про організацію харчування у закладах дошкільної освіти за підсумками оперативних виходів.

7. Про основні засади Закону України "Про освіту"

8. Про дотримання нормативних вимог оформлення обов'язкових документів щодо формування дитячого контингенту у закладах дошкільної освіти усіх типів та форм власності у 2017/2018 навчальному році, за результатами оперативних виходів.

9. Про підсумки районних конкурсів серед дітей старшого дошкільного віку "Перші кроки" та "Листівка захиснику України".

10. Про захворюваність дітей на гострі кишкові інфекції за результатами лабораторних досліджень.

11. Різне.