Вітання переможців конкурсу

26 трав. 2014
Конкурс "Наша творчість тобі, Київський район!"

23 травня 2014 в актовій залі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16 відбулася церемонія нагородження переможців районного конкурсу «Київський район очима юних», в якому взяли участь 235 дітей від 3 -х до 17 -ти років.

На церемонії були присутні заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з гуманітарних та соціальних питань Івлєв В.В., Бугаєнко О.М., помічник депутата Харківської міської ради Нечипорук Н.В., начальник управління освіти адміністрації Київського району Куценко Т.В.
У 2013/2014 навчальному році конкурс проходив за напрямками:
- «Поробки» для вихованців дошкільних навчальних закладів за темою «Наша творчість тобі, Київський район»;
- «Малюнки» для учнів 1-4-х класів на тему «Моє улюблене шкільне свято»;
- «Фотороботи» для учнів 5-6-х класів на тему «Юний погляд на улюблений район»;
- «Відео та слайд-фільми» для учнів 7-9-х класів «Як тебе не любити, Київський мій?»;
- «Проекти» на тему «Якби я був Головою Адміністрації Київського району», в яких відображені перспективи району у благоустрої, соціальному і культурному розвитку, волонтерському і патріотичному рухах, розвитку шкільних їдалень та молодіжних клубів.

Вихованка нашого закладу Миколюк Софія (група № 1) зайняла ІІ місце за напрямком "Поробки" для вихованців дошкільних навчальних закладів за темою "Наша творчість тобі, Київський район!"

Від імені голови Адміністрації Київського району Казанжиєвої Н.В. Івлєв В.В. привітав переможців конкурсу та вручив статуетки переможців конкурсу та цінні подарунки. Наставникам переможців були вручені квіти та подарунки.

Вітаємо усіх переможців конкурсу, а особливо Миколюк Софію та її батьків та бажаємо нових перемог!