Методична робота з кадрами

17 січ. 2014
Узагальнення досвіду роботи

У січні 2014 році вихователь Браташ В.О. узагальнила досвід роботи на тему  "Інформаційні технології в дошкільній освіті".
     У своїй роботі Браташ В.О. розкрила питання використання інформаційних технологій для загального розвитку дітей дошкільного віку.
     У представленій роботі теоретично обґрунтовано та експериментально перевірено вплив інформаційних технологій на загальний розвиток дітей дошкільного віку. Відповідно до поставленої мети проаналізовано стан проблеми інформатизації навчання, визначено вплив інформаційних технологій на навчально-виховний процес в дошкільному закладі, виявлено переваги та недоліки інформатизації навчання.
     Дана робота представлена на участь в районній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій 2014 року Київського району міста Харкова.