8 лист. 2013
Святкування Дня української писемності та мови в закладі

07.11.2013 в усіх вікових групах були проведені заходи до Дня української писемності та мови.

Урочисте відкриття Дня української писемності та мови провела керівник музичний Полтавцева І.В. На відкритті були присутні усі педагогічні працівники та вихованці закладу.

У групах з дітьми було проведно наступні заходи:

- з дітьми групи раннього віку вихователь Березова І.А. провела гру-вправу за сюжетом української народної казки «Курочка Ряба»;

- з дітьми старшого дошкільного віку вихователем Кас’ян О.В. та керівником музичним Полтавцевою І.В. проведено розвагу «Свято рідної мови», під час якої діти співали українські пісні, читали вірші українських поетів, пригадували українські народні казки тощо.

З педагогічними працівниками закладу проведено практичну роботу з написання диктанту українською мовою та перекладу словосполучень з російської мови на українську.

Батькам вихованців представлено презентацію добірок мовних ігор, художнього слова для використання в роботі з дітьми, а також проведено анкетування «Спілкування з дитиною».