Охорона праці

25 квіт. 2013
Проведення Національного дня охорони праці

У дошкільному закладу проходять заходи, присвячені Тижню з охорони праці: організовано виставку дитячих робіт на тему "Безпека очима дітей", у батьківських інформаційних куточках розміщено інформаційні матеріали з охорони праці та пожежної безпеки, виготовлено папку-пересувку на тему "Безпека малюка", здійснено контроль за станом охорони праці (проведено перевірку стану обладнання приміщень закладу та ігрового майданчика).

Відповідальною за організацію охорони праці і безпеки життєдіяльності в закладі призначено завідувача господарства Браташ Надію Василівну.

Звертаємо увагу відвідувачів нашого сайту на те, що питанню охорони праці необхідно приділяти постійну увагу не лише під час провдення Національного дня охорони праці, а щодня та щохвилини. Тому що безпека дітей залежить в першу чергу від нас - дорослих.