УКРІПЛЮЄМО ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ!

29 січ. 2013
Запобігання грипу та застудних захворюваннь

Шановні батьки!

З метою запобігання простудних, гострих респіраторних захворювань, грипу звертаємось до Вас з проханням стежити за реальним станом здоров’я дітей. Нагадуємо Вам про необхідність вживання профілактичних засобів, порадившись з лікарем. У разі захворювання дитини радимо Вам вчасно звертатися до дільничого лікаря. З метою запобігання захворюваності дітей на гострі респіраторні захворювання та грип у дошкільному навчальному закладі проводяться наступні заходи:

1. Контроль за станом здоров’я дітей, огляд дітей.
  2. Контроль за виконанням режиму дня дошкільного навчального закладу.
  3. Контроль за якістю прибирання в приміщеннях закладу.
  4. Контроль за режимом провітрювання в групових приміщеннях.
  5. Дезінфекція повітря групових приміщень з використанням бактерицидної лампи.
  6. Щоденна ранкова гімнастика.
  7. Заняття з фізичної культури згідно розкладу занять.
  8. Дотримання рухового режиму - чередування рухливих та малорухливих ігор протягом дня.
  9. Дотримання послідовності під час одягання дітей на вулицю.
  10. Максимальне перебування дітей на свіжому повітрі з урахуванням погодних умов та одягу дітей.
  11. Вживання фітонцидів (цибуля, часник).

Будьмо здоровими!