Педагогічний колектив

З малятами в закладі дошкільної освіти  працюють висококваліфіковані педагоги: завідувач, вихователі та музичний керівник. Загальна кількість педагогічного колективу становить 4 педагога, з них 2 педагога мають вищу педагогічну освіту, 1 -  базову вищу педагогічну освіту, 1 - середню спеціальну.
Очолює  заклад дошкільної освіти  завідувач Шашковська Юлія Анатоліівна  має  кваліфікаційну категорію "Спеціаліст першої категорії". В даному закладі працює з 31 березня 2015 року.Стаж роботи 20 років.
Вихователі  закладу дошкільної освіти:
- Кас'ян Оксана Вікторівна, в даному закладі працює з 2010 року, має повну вищу освіту за спеціальністю "Дошкільна освіта" та кваліфікацію вихователя дітей дошкільного віку. У 2013 році проведено атестацію вихователя, в результаті якої їй  встановлено кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії".
- Березова Ірина Анатоліівна, в даному закладі працює з 2011 року, має кваліфікацію бакалавра вихователя в дошкільних закладах. У 2013 році проведено атестацію вихователя, в результаті якої їй встановлено 9 тарифний розряд.
Полтавцева Ірина Валеріївна - керівник музичний, в закладі працює з початку 2013/2014 навчального року, має середню спеціальну педагогічну освіту.
З метою реалізації вимог  "Базового компоненту дошкільної освіти", програми розвитку дітей старшого дошкільного віку "Впевнений старт", "Дитина" педагогічний колектив створює необхідні умови для розвитку особистості кожної дитини, проводить цілеспрямовану системну роботу за всіма розділами на основі різних видів діяльності.