Група № 2 "Колобок"

Група № 2 - це група для дітей раннього віку.
     Групу відвідує 29 малюків віком від 2 до 3 років.
     Виховують дітей даної групи вихователі Березова Ірина Анатоліївна , помічник вихователя Риндя Тетяна Ігорівна.
     Група має україномовний режим.
     Група працює за 10,5 годинним режимом: з 07 год. 30 хв. до 18 год.00 хв.
     На 2015/2016 навчальний рік педагоги визначили наступні цільові пріоритети:
- вибір навчального матеріалу та освітніх технологій з урахуванням унікальності кожної дитини;
- удосконалення та збагачення зв'язної мови дошкільників шляхом підвищення педагогічної майстерності педагогів;
- підвищення соціальної активності батьків, залучення їх в єдиний освітіній простір дошкільного закладу, формування педагогічної культури батьків.
     Робота педагогічного колективу групи спрямована на реалізацію наступних завдань:
- активізація роботи щодо виховання у дітей свідомого ставлення до свого здоров'я та здоров'я оточуючих шляхом формування засад здорового способу життя та безпеки життєдіяльності дітей;
- формування патріотичних почуттів дошкільників через пріоритет родинного виховання та зв'язок з традиціями народної педагогіки;
- удосконалення мовленнєвої компетентності дітей через впровадження методу наочного моделювання з розвитку зв'язного мовлення.