Група №1 "Пізнайки"

Група № 1 «Пізнайки» - це дошкільна група для дітей шостого року життя.
      Відвідує групу 31 дитина.
      Виховують дітей в даній групі вихователі Кас'ян Оксана Вікторівна,  , помічник вихователя Циганок Тетяна Олександрівна.
     Група має україномовний режим.
     Група працює за 10,5 годинним режимом: з 07.30 год. 00 хв. до 18 год.00 хв.
     Головною метою роботи колективу групи є:
- забезпечення різнобічного розвитку дитини відповідно до її здібностей, індивідуальних особливостей, культурних потреб;
- формування в дитини основних форм загальнолюдської моралі, набуття нею життєвого досвіду, виховання фізично та психічно здорової  дитини.
      Завдання, які вирішує колектив групи:
- спрямування діяльності педагогічного колективу на впровадження у роботу програми виховання і навчання дітей «Дитина";
- організація роботи з фізичного виховання дошкільників засобами гри;
- удосконалення роботи з комунікативно-мовленнєвого розвитку дитини як основної складової формування позитивної «Я компетенції».